טיפולי אסתטיקה רפואית

השימוש במכשירי הלייזר יצר מהפך בכל מה שקשור בנושא טיפולי אסתטיקה רפואית לנשים ולגברים. לאור השיפור הניכר בנושאים אסתטיים שונים, יש תהודה רבה לאופציה זו. 

הסרת שיער לצמיתות 

הימצאותן של שערות במקומות כמו בית השחי, הרגליים, הידיים, גב, בטן תחתונה ועוד מפריעות מאד לנשים וגם לגברים ולכן רבים מהם מתאמים תור בקליניקה שעוסקת בנושא טיפולי אסתטיקה רפואית כדי לבחון את האפשרות לבצע הסרה. מומחה בנושא זה יוכל לומר לכל לקוח פוטנציאלי אם הוא מתאים לביצוע טיפול מסוג זה ואם כן באילו איברים. 

מי שמתאים לכך נהנה מטיפול ייחודי ומקצועי בעזרת מכשיר IPL שבאמצעותו מוטל אור על השערות וכך הן נחתכות וברוב המקרים הן אינן צומחות שוב בנקודה זו. עבור הלקוחות זהו שינוי מהותי והם שבעי רצון . עבור נשים העובדה שלא צומחות שערות ברגליים זה שינוי מרענן ונוחות מקסימלית לאורך כל השנה ובמיוחד בקיץ שהן תמיד דאגו להסיר שערות לפני ההגעה לחוף הים או לבריכת השחייה. 

טיפולי פנים באמצעות לייזר 

עם השנים מופיעים כתמים פיגמנטים ברחבי הפנים והדבר מפריעה מאוד ללקוחות. זו הסיבה שהם מגיעים לקליניקה כדי לבצע טיפולי אסתטיקה רפואית שכוללים טיפול ייחודי בפנים להסרת הרובד העליון שיש בו את כתמי הזמן וכך הלקוחה נהנית מפנים חלקות, נקיות מכתמים. אורכו של הטיפול משתנה על כמות הכתמים והצלקות אקנה שקיימת בפנים. הזמן המקסימלי של טיפול אחד הוא כשעה וחצי ועל פי הצורך מבצעים סדרה של כמה טיפולים.

מכשיר הלייזר מפרק בתהליך זה את הקולגן הפגום שקיים בעור ומעודד צמיחה של קולגן חדש וזאת על ידי חימום וחידוש של שכבת העור. בתום הטיפול יש מעט תחושה של עקצוצים, אדמומיות, נפיחות וחוסר תחושה בעור. 

הסרת קעקועים 

קעקועים הם אהבה גדולה של אנשים רבים. זה מתחיל בקעקוע קטן בקרסול, ביד או בכל מקום אחר וממשיך בקעקועים רבים בכל הגוף ובמגוון צבעים. עם זאת לאחר כמה שנים, יש לקוחות רבים שמרגישים שהקעקועים מפריעים להם והם מעדיפים שיהיה להם גוף חלק, ללא הקעקועים הללו. הפתרון היחיד הוא לבצע הסרת קעקועים באמצעות טיפולי אסתטיקה רפואית שמתבצעים באמצעות מכשיר לייזר חדשני. 

מדובר בתהליך ארוך וזאת בהתאם לכמות הקעקועים שקיימים על הגוף ומשך הזמן שיש להקדיש להסרת כל הכמות הקיימת של הקעקועים. 

הסרת איפור קבוע

איפור קבוע הוא סוג של קעקוע ולכן כדי להסירו נדרשת מיומנות רבה של מומחה בתחום זה. מדובר בפעולות עדינות ביותר שיש לבצע לאור העובדה שמדובר במקום רגיש על העין ופעולה שגויה עלולה חלילה לפגוע בעין. 

כמו כן ללקוחות שמעוניינות בכך מסירים את האיפור הקבוע שקיים בגבות וזאת אם הלקוחה מעדיפה כעת הדגשות דקות או עבות יותר, או לחלופין טבעיות. 

בחורה עם עור נקי

אודות המחבר

התוכן באתר אידיאלי שלי נכתב על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום הקוסמוטולוגיה ובריאות העור. התוכן בא להעניק ידע רחב בתחום בריאות העור בכללי ואקנה בפרט, כדי שכל מי שסובל מאקנה יוכל לשפר את בריאות העור ואיכות החיים שלו.

 • הירשמו לייעוץ עם
  מומחה לבריאות העור:

 • מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

  טיפולי אסתטיקה רפואית

  השימוש במכשירי הלייזר יצר מהפך בכל מה שקשור בנושא טיפולי אסתטיקה רפואית לנשים ולגברים. לאור השיפור הניכר בנושאים אסתטיים שונים, יש תהודה רבה לאופציה זו. 

  לכתבה המלאה »

  מהו איפור קבוע?

  בין אם סגנון האיפור שלך הוא מינימליסטי, ובין אם הוא ראוותני יותר, נשים רבות מתלוננות על הזמן הרב שהן צריכות להקדיש מדי בוקר כדי לאפר

  לכתבה המלאה »

  לא עדיף פשוט לדבר עם מומחית לבריאות העור שתסביר מה האפשרויות שיש לך?